czwartek, 1 lipca 2010

Wakacyjny konkurs Zjeść Poznań i GOKO Restauracji Japońskiej

Zapraszamy Was do udziału w wakacyjnym konkursie na najciekawszą recenzję, który odbywa się pod patronatem GOKO Restauracji Japońskiej. Aby wziąć w nim udział należy zapoznać się z jego regulaminem, napisać oryginalną recenzję jednej z poznańskich restauracji oraz wysłać ją do 16 lipca (włącznie) na adres zjescpoznan@gmail.com. Spośród nadesłanych recenzji wybierzemy trzy naszym zdaniem najciekawsze, opublikujemy je na blogu, a ich Autorów nagrodzimy zaproszeniami do GOKO:

I wyróżnienie - zaproszenie o wartości 150 zł.
II wyróżnienie - zaproszenie o wartości 100 zł.
III wyróżnienie - zaproszenie o wartości 75 zł.

* Zaproszenia dotyczą całego menu GOKO Restauracji Japońskiej i będzie je można wykorzystać do 31 sierpnia 2010 r.

Dodatkowo po opublikowaniu zwycięzców zorganizujemy małą zabawę dla naszych znajomych na Facebooku, w której nagrodą będzie jeszcze jedno zaproszenie - tym razem o wartości 50 zł.REGULAMIN KONKURSU:
1. Zadanie uczestników konkursu polega na przygotowaniu i przesłaniu opisowej (bez zdjęć) recenzji wybranej przez siebie poznańskiej restauracji.
2. W konkursie weźmie udział każdy, kto do 16 lipca 2010 r. (włącznie) prześle recenzje drogą elektroniczną na adres zjescpoznan@gmail.com.
3. Recenzja powinna być opatrzona pseudonimem autora, którym opatrzona zostanie publikacja. Uczestnik konkursu zobowiązany jest podać także nazwę recenzowanej restauracji oraz – do wiadomości organizatorów – swoje imię i nazwisko.
4. Wysłanie recenzji jest jednocześnie wyrażeniem zgody na:
a) jej publikacje na stronach serwisu Zjeść Poznań oraz na wykorzystanie jej na wszelkich polach eksploatacji określonych w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, bez prawa nadania dodatkowego wynagrodzenia poza przyznanymi nagrodami.
b) przetwarzanie przez serwis Zjeść Poznań podanych w zgłoszeniu konkursowym danych osobowych uczestnika na potrzeby procesu rekrutacji związanego z konkursem.
5. Recenzja nadesłana na konkurs musi w całości stanowić oryginalna twórczość uczestnika konkursu, nie może stanowić plagiatu, być kopią innych utworów lub ich fragmentów, lub być w jakikolwiek inny sposób obciążona prawami na rzecz osób trzecich. Pełnia praw autorskich i majątkowych musi przysługiwać osobie biorącej udział w konkursie.
6. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać tylko jedną recenzję, która weźmie udziału w konkursie.
7. Nadesłane recenzje oceniane będą przez  prowadzących serwis Zjeść Poznań, którzy wybiorą trzy najciekawsze recenzje i przyznają ich autorom nagrody w postaci zaproszeń do Restauracji Japońskiej GOKO (I wyróżnienie - zaproszenie o wartości 150 zł; II wyróżnienie - zaproszenie o wartości 100 zł; III wyróżnienie - zaproszenie o wartości 75 zł).
8. Nagrodzone recenzje zostaną opublikowane w serwisie Zjeść Poznań i opatrzone pseudonimami autorów. Decyzje prowadzących serwis Zjeść Poznań są ostateczne i żadne reklamacje ich dotyczące nie będą uwzględniane.
9. Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 19 lipca 2010 r., na stronach serwisu Zjeść Poznań. Laureaci zostaną powiadomieni o przyznaniu nagrody droga e-mailową.
10. Imienne nagrody będzie można odebrać po okazaniu dokumentu tożsamości na terenie GOKO Restauracji Japońskiej od chwili ogłoszenia wyników do 31 sierpnia 2010 r. Nagrody rzeczowe nie podlegają wymianie na równowartość w pieniądzu.

Tyle formalności. W razie dalszych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji. Miłej zabawy :)

ADRES: Poznań, ul. Woźna 13 (przy Mostowej)
INTERNET: www.goko.com.pl

POST SCRIPTUM: Do GOKO wybieraliśmy się już wielokrotnie, bowiem zasłyszeliśmy wiele pochlebnych opinii o tej japońskiej restauracji. Ostatecznie jednak nigdy nie udało nam się tam dotrzeć. Gdy dowiedzieli się o tym właściciele restauracji, zaprosili nas, abyśmy mogli wypróbować, jakie smakowite nagrody na Was czekają. Wkrótce zatem opublikujemy recenzję GOKO, tak abyście przekonali się o co warto zawalczyć :)

Bookmark and Share

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Czy jest jakieś ograniczenie co do wymowy recenzji? Mam na myśli sytuację, gdy restauracja ewidentnie nie zasługuje na dobrą opinię.

Zjeść Poznań pisze...

Nie stawiamy żadnych wymagań względem wymowy recenzji. Jeżeli miałaby to być jednak wymowa bardzo negatywna, prosilibyśmy o pohamowanie się od wyrażeń wulgarnych ;)

Anonimowy pisze...

Cieszę się, że nie ma takiego ograniczenia :) Wulgaryzmów nie stosuję, ale nie zawaham się użyć stanowczego języka.

Anonimowy pisze...

Bylem w goko jakis czas temu , i nie jestem zachwycony tym co tam dostałem ;/ jedzenie 2/5 miejce do zaparkowania samochodu 1/5 obsuga ... pozostawie bez komentzarza. ogolna ocena 2 . nie polecam !!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...